Príprava

SVADBY

NAŠE SKÚSENOSTI

Naša spoločnosť zabezpečila pre svojich klientov viac ako 1.000 svadieb po celom území Slovenska v rôznych kultúrnych domoch, vo veľkokapacitných stanoch, na lúkach a podobne. Na základe bohatých skúseností sme sa snažili vybudovať si vlastný neopakovateľný priestor a po rokoch príprav sa nám podarilo vytvoriť jedinečný svadobný areál pri najromantickejšom zámku na Slovensku – Bojnický dvor.

ČO POSKYTUJEME

Základom každej vydarenej svadby je kombinácia poctivej prípravy, kvalitnej gastronómie, výbornej hudby a programu. Na toto kladieme mimoriadny dôraz a preto vám ponúkame realizáciu svadby kompletne v našej réžii. Postaráme sa aj o ten najmenší detail aby bol zážitok vás a vašich hostí neopakovateľný a jedinečný a aby ste na tento deň ešte dlho spomínali.

PROCES PRÍPRAV

Najskôr vás musíme trochu spoznať. Na základe pár informácii o počte osôb, dátume a štýle svadby vám pripravíme orientačnú kalkuláciu a navrhneme ako bude celá svadba prebiehať. Následne vám pridelíme osobnú svadobnú manažérku s ktorou budete v úzkom kontakte počas celej doby prípravy svadby, a ktorá sa postará o všetko namiesto vás.

TECHNICKÉ INFO

V Bojnickom dvore dokážeme zabezpečiť svadbu až pre 200 hostí. Počas svadby je areál k dispozícii iba vám a vašim hosťom, a zabávať sa môžte až do ranných hodín bez toho aby ste niekoho rušili alebo boli rušení.

KOMPLETNÉ SLUŽBY

POZVÁNKY
MENOVKY
FOTO/KAMERA
DOPRAVA
UBYTOVANIE
KVETY
DEKORÁCIE
ARANŽOVANIE
HUDBA A PROGRAM
SBS
ZVUKOVÁ TECHNIKA
SVETELNÁ TECHNIKA
OBRAD A MATRIKA
CATERING
STAREJŠÍ
3D VIZUALIZÁCIEa oveľa viac, stačí sa opýtať

PLÁNUJETE SVADBU?

NECHAJTE VŠETKO NA NÁS

VIAC

STE REMESELNÍK?

PREDÁVAJTE U NÁS

VIAC

MÁTE VEĽA OTÁZOK?

DOHODNITE SI TERMÍN

Vyplňte info pre lepšiu predstavu